- Twilight Saga Türkiye -
VF Daily Kristen Stewart Röportaj 37599359

-Twilight Saga Türkiye-
VF Daily Kristen Stewart Röportaj 37599359

-Twilight Saga Türkiye-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VF Daily Kristen Stewart Röportaj

YazarMesaj
KristeNessa
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
KristeNessa

VF Daily Kristen Stewart Röportaj Empty
MesajKonu: VF Daily Kristen Stewart Röportaj   VF Daily Kristen Stewart Röportaj I_icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 2:15 pm

VanityFair Daily Dergisinden alıntıdır.

Kristen Stewart,18 yaşında oyuncu,Bella Swan Forks Lisesi'nin yeni sakar öğrencisidir.Edward Cullen adında bir vampire aşık olur.Stewart'ın oyunculuk kariyeri Panic Room ile başladı.Sonrasında Into the Wild ve Land of Women'la devam etti.

VF Daily: Senaryo sana gelmeden önce Twilight serisini okumuş muydun?
KS:Hayır,okumamıştım.Senaryoyu alana kadar kitapları okumadım.Başka bir film üzerine çalışıyordum ve sadece senaryoyu okumaya zamanım oldu.Gerçekten başka hiç birşeye odaklanmak istemedim ama herkes böyle büyük bir projenin dağıtıldığını söyledi bende hemen kitapları okudum.

VF: Proje hakkındaki ilk fikrin neydi?

KS:Bence bu gerçekten tutkuluydu,yani bunu canlandırmak süperdi.Bu olabilen en destansı aşk hikayesiydi.Üstelik Bella tipik bir başrol oyuncusu değildi.O gücü arasında dengeliyordr.
Edward içten içe korkmasına rağmen o gerçekten kendinden emin ve mükemmel bir adamdı.Bella saftı ama bunun yanısıra kendinden emindi.Herneyse işte. Onun içinde ondan daha güçlü biri vardı.O, Edward'ın iyi biri olmamasına rağmen ona güveniyordu.

VF: Edward'ı Robert Pattinson oynadı ve onunla Bella arasında çok ateşli bir aşk vardı.Robert'la nasıl çalışıyordun?

KS:İyiydi.Onunla sıkı bir arkadaşlığımız vardı.Biz birgün çocuklarla bir araya geldik ve yetenek denemesi yaptık.
Catherine Hardwicke,yönetmen şöyle dedi: "Ne düşünüyorsun?Bu çok iyiydi." Bende: "Benimle dalga mı geçiyorsun.Çok iyi olduğu apaçık ortada."Çok iyi değildi.Mükemmeldi.!

VF:Rolüne hazırlanmak için ne yaptın?

KS:Biz herzaman onu(Bella'yı) oynadığım zaman ne düşündürmesi gerektiğini anlamaya çalışıyorduk.(Burda bir cümle daha vardı ama çeviremedim.)

VF: Sen gerçek hayattada Bella karakterine uyuyor musun?

KS:Ben kesinlikle çekici değilim fakat gerçekten sakar olabiliyorum..Bu fiziksek komedi gibi( Ne alaka be xD). Komikti.

Nerelisin?

Woodland Hills,California.Ben tamamen bir vadi kızıyım.

Kardeşlerin?

Erkek kardeşlerim var.Ben en küçükleriyim.

Tarzın?

Ben tipik bir kızım.Herkes gibi görünüyorum.

Favori Filmin?

The Jungle Book.Disney filmlerine bayılıyorum.

Tv Show'un?

Ben televizyon izlemem.

Favori kitabın?

East of Eden

Hedefin ?

Ben sokak çocuklarına yardım etmek istiyorum.

New York mu Los Angeles mı?

New York

Önemli kişin?

Michael Angarano

Ünlü aşkın?

Michael Angarano
http://hsmhsm.mutluforum.org/

VF Daily Kristen Stewart Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adelaidenow'un Kristen Stewart Röportajı
» Kristen Stewart Kapak Kızı
» Kristen Stewart Sevgilisinden Ayrıldı!
» Kristen Stewart , AnnaLynne McCord'u istemiyor !
» Robert Kristen'e Evlenme Teklifi Etmiş